Повідомлення
  • You use too big image

postheadericon В РАМКАХ АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» ТА ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ» ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСАДЖУВАЛИ ЛІС РАЗОМ З ГРОМАДОЮ

     Громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» стартувала 21 березня і триватиме до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. У рамках акції 10 квітня відбувся глобальний екологічний проект «Озеленення планети», який проходив у 100 країнах світу.

Детальніше...

postheadericon ОПЕРАТИВНИЙ КОНТРОЛЬ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

    7 квітня 2021 року під час проведення оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці другого рівня було перевірено робочі місця в Бірківському та Червоно-Нерубавському лісництвах державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» на відповідність їх вимогам правилам охорони праці.

Детальніше...

postheadericon СТВОРЮЙМО ЛІСИ РАЗОМ!

    Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором проведення якої виступило Державне агентство лісових ресурсів України, стартувала 21 березня.

Детальніше...

postheadericon РОБОТИ НАД СТВОРЕННЯМ ЛІСІВ ТРИВАЮТЬ ЦІЛИЙ РІК

     Лісорозведення та штучне лісовідновлення бере свій початок при закладанні перших присадибних гаїв та парків, що відбувалося ще за часів Петра-І.

Детальніше...

postheadericon ОЛЕКСАНДР ЩУПАКОВСЬКИЙ – ПРИЗЕР ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ГОДІВНИЧКА»

Акція проводиться кожного навчального року на базі Комунального закладу Кіровоградський ОЦЕНТУМ. Готуватися до заходу  учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кіровоградської області  почали ще в листопаді  минулого року.

Детальніше...

postheadericon РОЗПОЧАТО РОБОТИ В ПОСІВНОМУ ВІДДІЛЕННІ ЛІСОРОЗСАДНИКА

Для створення майбутніх лісів потрібно докласти максимум зусиль та  праці, і, лісівники, із притаманною їм відповідальністю, належно ставляться до цієї справи. Наразі у ДП «Олександрівське лісове господарство» на першому етапі – посіви у лісових розсадниках.

Детальніше...

postheadericon РОЗПОЧАЛИ ВИКОПКУ СІЯНЦІВ ЛІСОВИХ ПОРІД

З настанням сприятливих погодніх умов у ДП "Олександрівський лісгосп" розпочалася  лісокультурна кампанія.   Весняне тепло трохи забарилося, то ж лісівники поспішають  використати кожен погожий день для лісокультурних робіт.

Детальніше...

postheadericon ЗА ДЕКОРАТИВНИМИ РОСЛИНАМИ – ДО ЛІСІВНИКІВ

Продовжуємо активно працювати над розведенням декоративного посадкового матеріалу для зеленого декору та ландшафного дизайну.

Детальніше...

postheadericon З ДНЕМ ПТАХІВ!

Сьогодні вся планета відзначає екологічне свято - Міжнародний день птахів (International Bird Day). Міжнародний день птахів проходить щорічно, в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

Детальніше...

postheadericon З 1 КВІТНЯ В ЛІСАХ РОЗПОЧНЕТЬСЯ «СЕЗОН ТИШІ»

У період з 1 квітня до 15 червня у місцях масового розмноження та вирощування потомства диких тварин має бути забезпечено «сезон тиші» з обов’язковим обмеженням господарської діяльності, аби благодатно вплинути на стан тваринного світу.
«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, впроваджений  на законодавчому рівні у 2015 році (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ). Його метою є охорона середовища існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Це сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи їх зростання та різноманіття в лісах, а також спокійний розвиток фауни.Протягом цього періоду забороняється стрільба з вогнепальної зброї, вибухових робіт, запуск феєрверків, проведення спортивних змагань транспортних засобів, раллі, а також проведення санітарних рубок.
За невиконання вимог Закону, порушники несуть адміністративну відповідальність,  згідно зі статтею 87 КУпАП та сплату стягнення у вигляді штрафу від 30 до 50, а на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

postheadericon ЛІСІВНИКИ ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ ТА ЗАСТЕРІГАЮТЬ ВІД НЕХТУВАННЯ ПРАВИЛАМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Щороку в Україні пожежами, що спричинені людською недбалістю, знищується близько 5 тисяч гектарів лісу. Ось чому слід пам’ятати, що перебуваючи в лісі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки.

Детальніше...