postheadericon ВІДПОЧИВАЙТЕ БЕЗПЕЧНО

За нашими спостереженнями, рекреаційний пункт "Берізки", що в Червоно-Нерубаївському лісництві біля автошляху Олександрівка - Кропивницький, як для місцевих, так і для проїзджих, став улюбленою зоною відпочинку.

Детальніше...

postheadericon ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МИСЛИВЦІВ

Наближається  новий мисливський сезон.

Любителі полювання, в очікуванні відкриття сезону  на пернату дичину,  вже підготували свої рушниці. Тому,  варто  нагадати   правила безпеки при користуванні зброєю, визначені Положенням «Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядком видачі ліцензій на добування мисливських тварин», затвердженим наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 року за № 549.

Детальніше...

postheadericon ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЛІСГОСП – У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ

На виїздній колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства традиційно підбили підсумки трудового суперництва за І півріччя 2020 року.

Детальніше...

postheadericon НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

28 липня 2020 року на базі ДП «Оникіївський лісгосп» відбулося  виїздне засідання розширеної колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

postheadericon В ЛІСОВОМУ РОЗСАДНИКУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ПРОВЕЛИ ОБРОБІТОК СІЯНЦІВ ДУБА ЗВИЧАЙНОГО

Організація охорони і захисту лісів передбачає здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів від пожеж, незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу, захист від шкідників і хвороб.

Детальніше...

postheadericon БАГАТТЯ ЗАГАСИТИ ЛЕГШЕ, НІЖ ЛІС!

У вихідні дні 25 та 26 липня на територіях Олександрівського, Бірківського та Червоно-Нерубаївського лісництв працівники лісової охорони  провели профілактичні рейди з метою недопущення виникнення пожеж у лісових масивах.

Детальніше...

postheadericon Дбаємо про благоустрій.

На підприємстві постійно проводиться озеленення садиб та прилеглих територій лісництв: з'являються нові клумби, алеї, висаджуються різні види дерев, кущів, квітів, встановлюються декоративні поробки.

Детальніше...

postheadericon Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, - Голова Держлісагентства Василь Кузьович

Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

Детальніше...

postheadericon КОЛИ СЛОВО КРАСА СТОСУЄТЬСЯ ЛЮДИНИ

Створити живопліт, зелені бордюри, стіни, фігури з декоративних дерев та кущів - не кожному під силу.  Таку складну, але захоплюючу справу вміло виконує  інженер лісових культур і наш ландшафтний дизайнер Микола Іванович Петренко.

Детальніше...

postheadericon Щоб стати мисливцем, потрібно скласти екзамен (ВІДЕО телевізійного каналу "Суспільне. Кропивницький")

Бажаючим стати мисливцями потрібно скласти екзамен в обласному управлінні лісового та мисливського господарства й отримати посвідчення мисливця й контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання.  Як це відбувається на практиці - у розповіді журналістів телевізійного каналу "Суспільне. Кропивницький".

ВІДЕОСЮЖЕТ.


postheadericon До уваги мисливців: 1 серпня – відкриття сезону полювання 2020/2021 рр.

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує про те, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказів користувачів мисливських угідь, 1 серпня 2020 року о 18-й годині – полюванням на пернату дичину, розпочинається сезон полювання 2020/2021 років.

Детальніше...