postheadericon ХАЙ МНОЖИТЬСЯ ДОБРО І БУДЕ ЗДОРОВ'Я !

14 січня християни вшановують Святого Василія Великого, що здавна вважався покровителем землеробства.

Детальніше...

postheadericon ХАЙ ЩЕДРІВОЧКА ВІТА!

Внаслідок розбіжності двох календарів - григоріанського (світського) та юліанського (церковного), які мають 13 днів різниці, Українці святкують Новий рік двічі.

Детальніше...

postheadericon НОВИНКА В РОЗСАДНИКУ ДЕКОРАТИВНИХ РОСЛИН

Рослина  перстач ( лат. Potentilla),  або  лапчатка – одна  з  найчисленніших  видів   рід  роду  Розові.  Назва  рослини  походить  від  латинського  слова  potent -  що  означає  «сильний,  могутній,  і  мабуть, характеризує   силу   і  могутні  цілющі  властивості  деяких  рослин  цього  роду,  відомих  людству  з  давних-давен. 

Детальніше...

postheadericon ДІДУХ - СИМВОЛ РІЗДВЯНОГО СВЯТА

Напередодні Різдва, згадаймо про українські традиції і звичаї, яких особливо  притримувалось сільське населення: на Святвечір, після появи першої зірки на небі, до хати заносили святковий сніп – Дідух.

Детальніше...

postheadericon ЯЛИНКОВУ КОМПАНІЮ ЗАВЕРШЕНО

3626 святкових деревець, вирощених в структурних підрозділах Олександрівського лісгоспу прикрасили оселі своїх поціновувачів. Саме таку кількість підприємство реалізувало  перед Новорічними та Різдвяними святами.

Детальніше...

postheadericon ЖІНКУ, ЩО ЗАБЛУКАЛА У ЛІСОВОМУ МАСИВІ ЧЕРВОНО-НЕРУБАЇВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА, - ВІДШУКАЛИ

Надзвичайна пригода із щасливим фіналом трапилася 3 січня. Так, близько 18.00 вечора, лісничому Червоно-Нерубаївського лісництва Олександру Чернобаю зателефонували з Олександрівського відділення поліції і повідомили, що в лісі, між селами Івангород та Підлісне, загубилася літня жінка, і що на  пошуки вже вирушили надзвичайники та поліцейські.

Детальніше...

postheadericon ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дорогі колеги, ветерани підприємства, друзі лісу!
Рік, що завершується, був нелегким. Але, незважачи на всі його виклики, дотримуючись карантинних обмежень,  ми продовжували трудитись на благо рідного краю.Дякуємо вам за те, що розуміли,  допомагали, підтримували, і працювали разом з нами.
В очікуванні свят,  ми всі  живемо надією на позитивні зміни в житті та роботі,  намагаємося творити добро і сподіваємось на нього у відповідь;  прощаємо образи і віримо, що прощення прийде й до нас;  обдаровуємо увагою, не чекаючи обдарувань у відповідь -  бо знаємо, що диво Різдва Христового обов'язково здійсниться, зігріє наші душі, очистить серця та помисли. То ж нехай наші надії та сподівання стануть реальністю! Оптимізму вам, достатку, добра і удачі!Нехай новий, 2021 рік, буде радісним, щасливим і неодмінно успішним! Нехай свята принесуть вам тільки радісні миті, замітаючи білим снігом всі турботи, печалі й негаразди року, що минає. Будьте здорові і щасливі!
З Новим роком! З Різдвом Христовим! 

З повагою - директор Іван Гапич та колектив Олександрівського лісгоспу

postheadericon ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ СЕКРЕТ НОВОРІЧНИХ ХВОЙНИХ

Один раз на рік, ближче до осені, листяні дерева змінюють колір свого листя. А пов’язано це з тим, що кореневій системі листяних дерев  брати поживні речовини, щоб зберегти свій зелений покрив, немає звідки.

Детальніше...

postheadericon Привітання з Новим роком і Різдвом Христовим від Староосотської філії КЗ "Олександрівське НВО №1"


postheadericon ЯРМАРКУВАЛИ І ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

24 грудня, з 8 ранку  олександрівські лісівники ярмаркували  в Кропивницькому, біля обласного управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

postheadericon ОНЛАЙН ФОРУМ З БЕЗПЕКИ ПРАЦІ

23-24 грудня 2020 року за підтримки редакції журналу "Охорона праці"  відбувся форум "Безпека праці та здоров`я на роботі" призначений для керівників підприємств та фахівців з охорони праці. Основною темою форуму була підготовка до змін в законодавстві та впровадження ризикоорієнтованої системи управління охороною праці. В обговоренні взяли участь  провідні українські та європейські фахівці, які поділилися досвідом у сфері безпеки праці та керування ризиками.