postheadericon В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДВОДЯТЬ ПІДСУМКИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ СПРАВИ

З початку жовтня триває осіння інвентаризація та атестація лісових культур, лісорозсадників, шкілок, коробів та теплиць. Адже саме восени лісівники підбивають підсумки і оцінюють результати своєї лісокультурної роботи  за рік.

Детальніше...

postheadericon Зробили власний внесок в озеленення України

       Між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд “Озеленення України”» 09.09.2020 підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища,  метою якого є проведення 17 жовтня 2020 року акції з осіннього висаджування 1 000 000 млн. дерев за 24 години.

Детальніше...

postheadericon ОТРИМАЛИ НАГОРОДУ

Державне підприємство "Олександрівське лісове господарство" здобуло перемогу в районному конкурсі "Кращий роботодавець року" за підсумками 2019 року серед підприємств з середньообліковою чисельністю працівників від 101 до 500 осіб.

Детальніше...

postheadericon ОСІНЬ - НІБИ ДРУГА ВЕСНА

Осінь дарує теплі і сонячні дні, і відвідувачі парку  Олександрівського лісництва заряджаються позитивом. Бо саме зараз, в  лісництві панує хоч і  маленький, але справжній хризантемовий рай.

Детальніше...

postheadericon ГРИБНИЙ ТРОФЕЙ В ПАРКУ ЛІСНИЦТВА

Минулого року,  в ці дні, сезон опеньків вже був в повному розгарі а ми вели роз'яснювальні бесіди з грибниками,  радіючи разом з ними їх повним кошикам "улову".

Детальніше...

postheadericon Шановні працівники, ветерани та друзі нашого підприємства!

14 жовтня – це день, який дійсно єднає захисників України всіх часів.

Детальніше...

postheadericon Декоративні саджанці для дітей

Детальніше...

postheadericon Вирощування сіянців у лісових розсадниках

Головним  завданням  вирощування   є  одержання   високоякісного  садивного  матеріалу   для   лісорозведення  та  лісовідновлення.  Високоякісний   садивний  матеріал   повинен  мати  певні  розміри,   розвинені  органи   і  оптимальне  для  кожного виду співвідношення  маси  коренів  та  маси  надземної  частини.

Детальніше...

postheadericon ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ - НА ВИСТАВЦІ «АГРОЕКСПО»

З  30 вересня по 3 жовтня 2020 року  у м. Кропивницькому  проходитиме міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2020 та ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК-2020. Вже не перший рік відвідувачі заходу мають можливість насолодитись величезним асортиментом декоративних рослин, вирощених в розсадниках державних лісогосподарських підприємств Кіровоградщини.

Детальніше...

postheadericon 26 ВЕРЕСНЯ ОЛЕКСАНДРІВКА ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ СЕЛИЩА

В зв'язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака АН-26 поблизу м.Чугуєва Харківської області, всі заплановані на 26 вересня 2020 року святкові заходи, було відмінено.

Детальніше...

postheadericon ПОДАРУНОК ВІД ЩИРИХ СЕРДЕЦЬ

Детальніше...