postheadericon Розпочато реалізацію новорічних ялинок

Державне підприємство «Олександрівське лісове господарство» розпочало реалізацію сосни кримської та сосни звичайної. Цього року  на ялинкову компанію підприємство пропонує 3 тисячі новорічних ялинок, вирощених на плантаціях.

Реалізація  проводиться з дворів Олександрівського, Бірківського, Новомиргородського та Червоно-Нерубаївського лісництв. Відпуск новорічних ялинок здійснюється по товаро-транспортних накладних. Кожна ялинка   маркується биркою зі штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.


Придбати ялинку в передноворічний період  можна буде і на  торгівельних майданчиках Олександрівського, Новомиргородського ринків, майданчику потреб кооперативу в смт. Олександрівка, а також  на облаштованих ялинкових ярмарках в м. Кропивницький: біля обласного управління лісового та мисливського господарства, вул. Тараса Карпи,  76   та   біля магазину АТБ  по вул. Генерала Жадова.

Всю інформацію стосовно реалізації новорічних ялинок можна отримати, звернувшись  безпосередньо  в  лісгосп,   вул. Магістральна, 4, або зателефонувавши  за номерами телефону:

(05242)-3-27-33 - інженер лісових культур Петренко М.І.,

097 685 26 83    - менеджер зі збуту  Храпійчук В.А.