postheadericon ГРАМОТУ ВРУЧЕНО І БІРКІВСЬКОМУ ОБЛІКОВЦЮ

7 березня з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру у районному ,удинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Перед початком свята усі бажаючі мали змогу оглянути виставку робіт вихованців Олександрівського РЦДЮТ "Світ руками дітей", яка експонувалася у фойє районного Будинку культури.

Урочисті збори з нагоди Міжнародного жіночого дня розпочалися з  виконання Гімну України ансамблем бандуристів "Елегія" Олександрівського РЦДЮТ.

Зі словами вдячності за сумлінну працю та щирими побажаннями до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Керівники району за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру дня вручили відзнаки жінкам району.

Так, грамотою Олександрівської районної державної адміністрації та Олександрівської районної ради нагороджено обліковця Бірківського лісництва державного підприємства "Олександрівське лісове господарство" Світлану Бабич.