postheadericon ЛІСІВНИКИ ОБГОВОРИЛИ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Підсумки виконання Колективного договору за 2018 рік  підбили на конференції трудового колективу ДП «Олександрівський лісгосп», що відбулася 19 березня  2019 р.

У роботі  конференції взяли участь 28 делегатів трудового колективу  від структурних підрозділів підприємства, директор та головні спеціалісти, члени профспілкового комітету. Директор Іван Гапич  доповів про успішне виконання усіх поставлених завдань з ведення лісового господарства, проаналізував фінансово-економічний  стан підприємства. Інженер з охорони праці Леонід Мироненко  інформував про виконання  Комплексних заходів з охорони праці, зазначивши, що створення безпечних умов праці є запорукою продуктивності праці. Так, у 2018 році  витрати  на охорону праці  становили 497221грн, з розрахунку на кожного працівника  -  це 3629,35грн.

Про виконання окремих пунктів Колективного договору, що мають соціальний напрямок доповідала, голова профкому Валентина Вдовиченко. Вона зазначила, що Колективним договором охоплено 152 працівники, під окремою опікою профспілкового комітету перебувають 54 пенсіонери. Пріоритетним у діяльності  підприємства є турбота про добробут працюючих та ветеранів виробництва. На підприємстві значні кошти спрямовуються на покращення побутових умов праці, придбання техніки, оновлення основних засобів виробництва, задоволення соціальних потреб працюючих та пенсіонерів,  лікування  та оздоровлення працівників та їх дітей.

Делегати конференції  задовільно оцінили виконання зобов’язань сторонами Колективного договору та одноголосно схвалили  зміни до діючого Колективного договору на 2019 рік, запланувавши заходи з підвищення існуючого  рівня охорони  праці  на суму 478 тис. грн.   Також, в зв’язку зі змінами в законодавстві,  до Колективного договору буде внесено оновлений перелік професій і посад працівників, яким видається безкоштовно спецодяг  з зазначенням  термінів його носіння.