postheadericon Семінар з питань безпеки та гігієни праці

20 березня у залі засідань Олександрівської райдержадміністрації під головуванням начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергія Подорожного, за участі керівника апарату райдержадміністрації Миколи Старченка та заступника голови районної ради Сергія Перевезія відбувся семінар щодо дотримання законодавства про працю, безпеку та гігієну праці.

У ході семінару керівники відділів Управління Держпраці у Кіровоградській області розповіли учасникам заходу про дотримання законодавства про працю, легалізацію та зайнятість населення, атестацію робочих місць. Розглянуто питання щодо першочергових заходів по охороні праці під час проведення весняно-польових робіт з урахуванням нових нормативно-правових актів по охороні праці. Також на семінарі розглядалося питання гігієни праці у сільськогосподарському виробництві.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівники сільськогосподарських підприємств, інженери з охорони праці та інспектори відділів кадрів підприємств, в тому числі ДП "Олександрівське лісове господарство".