postheadericon СЬОГОДНІ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСУ

21 березня відзначають Міжнародний день лісів, започаткований  Генеральною Асамблеєю ООН ще у 2012 році. Актуальність цього дня в тому, щоб підняти обізнаність про важливість всіх типів лісів планети, привернути увагу до їх збереження та розвитку. Тема для кожного Міжнародного дня лісів вибирається Спільним партнерством з питань лісів. Темою 2019 року є -  «Ліси та освіта»,  із закликом «Вчись любити ліс!»  У цей день країнам пропонується здійснювати організацію багатьох лісових заходів, зокрема посадку дерев.

За традицією в цей день в Україні розпочинається ініційована Державним агентством лісових ресурсів України Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Триватиме вона до Дня довкілля, який відзначатиметься 20 квітня.

З метою донесення до суспільства ідеї про необхідність дбайливо ставитися до навколишнього середовища та лісу, лісівники  пропагуватимуть знання про ліс, читатимуть лекції, проводитимуть заняття у шкільних закладах, присвячені збереженню лісів, майстер-класи з посадки дерев,  залучатимуть до створення лісових насаджень громадськість, студентську та учнівську молодь, представників влади та засоби масової інформації.  Також, під час Тижня лісу працівники лісового господарства подбають про благоустрій садиб лісництв, лісгоспу та території державного лісового фонду.

Долучитися до всіх запланованих заходів, посадивши своє дерево,  зможуть і жителі Олександрівщини. До того ж,  на підприємстві можна придбати декоративний садивний матеріал для озеленення територій  організацій, навчальних закладів чи приватних садиб.

Зберігаючи та примножуючи ліси  – матимемо здорове і безпечне довкілля!