postheadericon Юні «лісовички» відвідали Олександрівське лісництво

Сьогодні в ДП «Олександрівський лісгосп» знову гості – діти з  пришкільного табору "Лісовичок", що діє на базі Новоосотської філії КЗ "Олександрівського НВО №1", побували на пізнавальному відпочинку у Олександрівському лісництві.

Інженер лісових культур Петренко М.І. розповів дітям як ведуть лісове  та промислове господарство на підприємстві,  провів екскурсію в базисному складі лісового насіння, розповів як лісівники збирають насіння лісових культур,  відбирають зразки  на визначення його якості.  З неприхованою цікавістю діти слухали і про  вирощування сіянців з покращеними показниками для клонової плантації, роздивлялись посіви дубочка, сосонок, кленів та акації в розсаднику.

Маленькі «лісовички» захоплено милувалися  красою території Олександрівського лісництва, звернули увагу на гарний дизайнерський ландшафт, фотографувались на фоні зелені та квітів, відпочивали в альтанці   і були дуже вдячні за цікавий  пізнавальний відпочинок та  ще одну надану лісівниками нагоду -  розширити свої знання про ліс.