postheadericon У ДП «Олександрівський лісгосп» провели навчання з безпеки праці

5-6 лютого у приміщенні державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» проведено навчання та перевірку знань з охорони праці працівників, робота яких пов’язана з підвищеною небезпекою, а саме: верстатників д/о верстатів, стропальників, лісорубів, водіїв та трактористів задіяних на лісосічних роботах.

Всього у навчанні взяло участь 47 працівників.

Запрошені: майстер виробничого навчання філії «Чорноліська лісна школа» Кирпа Ю.Ф.,  страховий експерт з охорони праці Знам`янського  відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Кіровоградській області Яценко Т.О., голова профспілкового комітету Вдовиченко В.М. провели лекції та окреслили питання психології безпеки праці, важливості ефективної організації роботи з охорони праці, законодавства про працю, пожежної та електробезпеки тощо.

Зрозуміло, що гігієні праці, виробничій санітарії, медичним оглядам та наданню першої долікарської допомоги потерпілим при нещасних випадках, виробничому травматизму і його профілактиці приділяється особлива увага. На ці вкрай важливі теми працівники мали можливість поспілкуватися із медичним працівником та отримати корисні рекомендації та практичні поради.

Інженер з охорони праці Мироненко Л.О.  проінформував присутніх про стан безпеки праці в лісовій галузі та на підприємстві за результатами 2019 року.

Під час навчання також були обговорені зміни, що відбулися у законодавстві України про охорону праці та розглянуті діючі норми.

За результатами 2019 року ДП «Олександрівський лісгосп» використав на охорону праці  512 тисяч гривень. Це дало можливість значно покращити умови праці працівників підприємства.