postheadericon Рекреаційні пункти – запорука приємного відпочинку!

Охорона та захист лісів є пріоритетним напрямком роботи лісівників ДП «Олександрівський лісгосп». Одним із способів досягнення цього є спорудження нових та оновлення існуючих рекреаційних пунктів у зелених масивах. Зрозуміло, що ці зони покликані забезпечити всім охочим безпечний, зручний та затишний відпочинок у лісі.

Для відпочивальників та подорожніх у лісівників Червоно-Нерубаївського лісництва ДП «Олександрівське лісове господарство» облаштувано спеціальний рекреаційний пункт. Дана «гостьова зона» розташована біля автомагістралі Олександрівка – Кропивницький.

Створюючи зони відпочинку, лісівники продумують всі дрібниці: зводять ошатні альтанки, дерев’яні накриття, столи зі зручними лавками тощо. Відповідно, дбають про належний стан рекреаційного пункту постійно, наглядають як за станом споруд, так і за порядком на території. Такі заходи, у свою чергу, сприяють захисту лісу від можливих пожеж та від забруднення побутовими відходами, контролюванню та регулюванню масових перебувань населення в лісі.

Нагадаємо, що в цьому році у рекреаційному пункті лісівниками також відновлені агітаційні стенди.