postheadericon Одна з найкрасивіших декоративних рослин

Чекалкін горіх (ксантоцерас) - рослина унікальна. Їстівні не тільки його плоди, а й листя, а також квіти - з них варять варення.

Його батьківщина - Північний Китай, де він був відкритий в кінці 19 століття. З часом горіх набув поширення по всьому світу, але у нас поки що практично маловідомий.   Рослина досить невибаглива до грунтів. Ксантоцерас - багаторічний чагарник. У висоту такий кущ виростає від 2-х до 4-х метрів. Цвіте ксантоцерас в травні, ще до повного розпускання листя. Ця рослина є дивним медоносом - його запашні квіти приваблюють численних комах-запилювачів, в тому числі і бджіл.

Плоди ксантоцераса зазвичай зріють в кінці серпня - у вересні. Усередині трьох камерної м`ясистої коробочки знаходяться від 6 до 18 невеликих горішків, які зовні схожі на міні-каштани або невеликий фундук. За смаком ці горішки нагадують мигдаль і надзвичайно поживні..
Горіхи ксантоцераса зазвичай їдять свіжими. Однак їх можна підсмажити або відварити.
Ксантоцерас добре росте на сонячних або розташованих в незначній тіні, захищених від вітру ділянках. Рослина здатна витримувати тривалі зимові температури до -20 ° С без будь-яких пошкоджень гілок або деревини. З віком рослина стає більш морозостійкою.
Розмножують ксантоцерас насінням або вегетативно - кореневими нащадками або живцями. Спочатку кущ росте досить повільно, але вже через чотири роки досягає висоти близько 2 м. Перші квіти з`являються вже на дворічному кущі, а до п`ятирічного віку дерево стабільно дають щорічні врожаї горіхів.Лісівники  Олександрівського  лісництва   мають  в  своїй  колекції  декілька   кущів  чекалкіного  горіха   які  вже   гарно   квітнуть   і   рясно  плодоносять.


Інженер  лісових  культур  М.І.Петренко