postheadericon Відбувся онлайн-семінар щодо національного стандарту системи ведення лісового господарства для України

З 30 березня 2020 року набув чинності FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України FSC-STD-UKR-01-2019. Підприємства лісового господарства – утримувачі FSC сертифікатів – задля збереження статусу FSC сертифікованих мають впровадити вимоги нового стандарту протягом 12-місячного перехідного періоду, продовженого на 6 місяців з урахуванням пандемії, спричиненої COVID-19.

Задля ознайомлення утримувачів на отримання FSC сертифікатів, а також установ, підприємств і організацій галузі, які прямо або опосередковано залучаються в процес сертифікації, зі змістом FSC національного стандарту та умовами його впровадження проведено  дистанційний семінар.

Національне представництво FSC в Україні за сприяння Державного агентства лісових ресурсів України організували та провели дистанційний семінар, на якому були розглянуті такі питання: зміст FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України: структура, особливості, відмінності від чинних натепер, впровадження FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України: терміни, методичне забезпечення, підходи до сертифікаційних оцінок.

В роботі онлайн - семінару  взяв участь головний лісничий державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» Віталій Попов.