postheadericon НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

28 липня 2020 року на базі ДП «Оникіївський лісгосп» відбулося  виїздне засідання розширеної колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На порядку денному розглядались питання виконання запланованих лісогосподарських  міроприємств та стану використання лісових ресурсів, заходів з охорони праці, виконавчої дисципліни та правової роботи.

Так, лісогосподарськими підприємствами області протягом весняної лісокультурної кампанії створено 282,4га  лісових культур, з них нових лісів - 114,3га. Проведено догляди за лісовими культурами  на площі 3046га, доповнення – на 554га. Здійснено комплекс протипожежних заходів. Нажаль, за звітний період в лісах  трапилось 6 випадків лісових пожеж. Обсяг виявлених незаконних рубок деревини становив 125 куб.м, завдана шкода  в сумі 1193тис.грн., відшкодовано – 30,6 тис.грн.

Від усіх видів рубок  підприємствами було заготовлено 63,2 тис.куб.м деревини.  Реалізовано в круглому вигляді 53,6 куб.м лісопродукції. На деревообробних дільницях перероблено 5,9 тис.куб.м деревини, випущено продукції переробки  на суму 21,2млн.грн. Загальний вихід лісоматеріалів круглих  від усіх видів рубок становив 36,6%,  дров’яної деревини промислового використання - 10,1%, дров’яної деревини непромислового використання - 53%, хмизу ліквідного - 0,2%. Загальний випуск продукції переробки з 1 куб.м. пущеної в переробку деревини становив 3578грн., що на 191грн. менше, ніж за І півріччя 2019 року.

Обсяг реалізованої продукції  становить 122,8млн.грн.

Витрати на фінансування заходів з охорони праці склали 1405тис.грн.

Середня заробітна плата за звітний період становила 13118грн. Заборгованості  заробітної плати  перед працівниками не виникало.

Від лісогосподарських підприємств області надходження до бюджетів усіх рівнів та ЄСВ становили 58,9млн.грн.

Головувала на  засіданні начальник Кіровоградського обласного  управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. Вона інформувала про хід засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України, наголосила  на необхідності посилення заходів охорони лісів від вогню та проведення більш активної рейдової роботи з охорони державного мисливського фонду під час сезону полювання.

 

Участь у роботі колегії взяв директор ДП «Олександрівський лісгосп»  І. Гапич.