postheadericon ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

У зв’язку з пандемією COVID-19 в країні тривають  карантинні заходи задля запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.  У цей складний час, ДП "Олександрівський лісгосп" продовжує функціонувати, а на підприємстві зроблено все можливе, щоб уникнути, або хоча б мінімізувати поширення коронавірусної хвороби серед працівників.

Для максимального захисту персоналу на підприємстві запроваджено низку  профілактичних  та  протиепідемічних заходів,  для  додаткового  інформування  працівників  розміщено  пам’ятки  з  рекомендаціями МОЗ.

Вхід відвідувачів в адміністративні приміщення підприємства та його структурних підрозділів  обмежено. Дезінфекція  робочих і санітарних зон проводиться регулярно. Адмінперсонал та працівників структурних підрозділів  забезпечено  диспенсерами  з  дезінфекційними засобами, захисними медичними масками, паперовими рушниками, рідким милом, спиртовмісними антисептиками для рук.  У головній  адміністративній будівлі лісгоспу встановлено рециркулятор бактерицидний АРМЕД-РПК-30, який застосовується для знезараження повітря в офісних приміщеннях, особливо під час підвищення порогу вірусних захворювань. Його використання дозволяє знизити ризик зараження повітряно-крапельним шляхом.

Олександрівський лісгосп  і у подальшому буде приділяти значну увагу організації захисту працівників та профілактиці распіраторної хвороби,  а працівникам слід  дотримуватися  всіх рекомендацій щодо індивідуальних заходів профілактики.