postheadericon ЖІНКУ, ЩО ЗАБЛУКАЛА У ЛІСОВОМУ МАСИВІ ЧЕРВОНО-НЕРУБАЇВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА, - ВІДШУКАЛИ

Надзвичайна пригода із щасливим фіналом трапилася 3 січня. Так, близько 18.00 вечора, лісничому Червоно-Нерубаївського лісництва Олександру Чернобаю зателефонували з Олександрівського відділення поліції і повідомили, що в лісі, між селами Івангород та Підлісне, загубилася літня жінка, і що на  пошуки вже вирушили надзвичайники та поліцейські.

Але х тож, як не лісівники, знають лісову місцевість? То ж шестеро  працівників лісової охорони Червоно-Нерубаївського лісництва приєдналися  до  групи  пошуку.

За інформацією родичів бабусі, які і забили за сполох,  вона разом з родиною відпочивала на рекреаційному пункті «Берізки», що облаштований  в державному лісовому фонді біля автошляху Олександрівка – Кропивницький.  Прогулювалась з собакою, а коли та побігла в глиб лісу, жінка  пішла за нею, і не повернулась.

Пошуки  ускладнювалися темрявою,  відсутністю мобільного зв’язку.  Та й визначити чіткі орієнтири, коли  площа лісового масиву майже 6 тисяч гектар, - надзвичайно складно. Страшно було подумати, адже  буквально напередодні, мисливці повідомляли лісову охорону, що саме в тому лісовому масиві бачили сліди вовків… Рятувальники  включали сирену,  подавали світлові сигнали, але безрезультатно. Тому вирішили продовжити пошуки уже вранці.

Наступного дня,  бригада в складі  олександрівських рятувальників, співробітників поліції та лісової охорони Червоно-Нерубаївського лісництва, утворивши  щільний живий ланцюг, знову вирушила розшукувати зниклу бабусю.  Пройшовши  чималу відстань, побачили, що по насипній лісовій дорозі йде жінка,  а поруч з нею біжить  собака.

Бабусю доправили до олександрівської лікарні на обстеження, за інформацією медиків, вона не постраждала.  Налякані родичі подякували своїм рятівникам, а лісова охорона вкотре наголошує дбати про власну безпеку та не нехтувати правилами поведінки в лісі.

Дмитро Борота, інженер з охорони і захисту лісу