postheadericon З ДНЕМ ПТАХІВ!

Сьогодні вся планета відзначає екологічне свято - Міжнародний день птахів (International Bird Day). Міжнародний день птахів проходить щорічно, в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

Дата визначена не випадково, адже 1 квітня 1902 одинадцять європейських держав   підписали Міжнародну конвенцію з охорони птахів, корисних в сільському господарстві. Конвенція вступила в дію 12 грудня 1905 року.  У різних країнах її було ратифіковано протягом 1906-1932 років. Тому, вважають, що саме ця подія і стала приводом для відзначення свята.

День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівлі.На території державного лісового фонду Олександрівського лісгоспу  створили умови  для поселення пернатих. Синичники та шпаківні, виготовлені спільно з гуртківцями "Юні лісівники" Староосотської філії КЗ "Олександрівське НВО N1"  та учнями Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва, - вже встановлені.  Приємно спостерігати за життям птахів, це додає радості, компенсує нестачу позитивних вражень, вгамовує напруження від кожноденної метушні. То ж не недооцінюйте значення корисного впливу емоцій від, хай і  коротких,  зустрічей з птахами!

Людмила Ботвенко, помічник лісничого Олександрівського лісництва