postheadericon СТВОРЮЙМО ЛІСИ РАЗОМ!

    Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором проведення якої виступило Державне агентство лісових ресурсів України, стартувала 21 березня.

Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, надання можливості школярам, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів.

    У заходах із садіння дерев беруть участь представники громадськості та органів влади, учнівська молодь, ЗМІ. Особлива увага лісівниками приділяється еколого-просвітницькій роботі з учнями. Це, зокрема, поширення знань про ліси та їх значення для життя на землі під час проведення екскурсій, уроків у лісі, виготовлення будиночків для птахів та розміщення їх у лісових масивах. Крім цього, з допомогою працівників лісгоспу проводяться заходи з благоустрою територій навчальних закладів.

     У рамках акції «Створюємо ліси разом» відбудеться глобальний екологічний проект «Озеленення планети», під час якого буде висаджено мільйон дерев за один день у 100 країнах світу. На площі 0,9 га і олександрівські лісівники разом з громадськістю висадять 3,3 тис. дерев. Загалом, в ході реалізації цього проекту у Кіровоградській області буде створено 7,8 га лісів.

Акція триватиме до 17 квітня, саме в цей день відзначається День довкілля.