Інформація

postheadericon НА ТЕРИТОРІЇ БІРКІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ВІДБУЛАСЯ ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА ТРЕНУВАНЬ З СКЛАДОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЩО ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО ГАСІННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

Тренування було проведено на території Олександрівської селищної ради, у с. Бірки. У навчаннях було задіяно сили та засоби Олександрівського лісгоспу, а також Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Згідно з легендою через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб виникла пожежа хвойної підстилки та сухої трави в Бірківському лісництві. У ліквідації низової пожежі було задіяно лісівників та пожежних, їхніми діями керував оперативний штаб. Застосовувались переносні ранцеві установки, система телевізійного спостереження, малий лісопожежний комплекс на базі УАЗу, трактор, котрий створював мінералізовану смугу для обмеження розповсюдження полум’я, пожежні автомобілі. Під час гасіння умовної пожежі лісова охорона й пожежні продемонстрували швидке реагування на небезпечну ситуацію та злагодженість спільних дій.