Інформація

postheadericon ВИСАДИЛИ БЕРІЗКИ У РОЗУМІВЦІ

22 жовтня 2021 року в селі Розумівка Олександрівського району відбулася  непересічна подія - на запрошення єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, до Свято-Хрестовоздвиженської церкви з нагоди 145 річниці з дня перепоховання праху героя Сербії Миколи Миколайовича Раєвського до родинної усипальниці сім’ї Раєвських, прибув Надзвичайний і повноважний Посол Сербії в Україні Аца Йованович.

Зустрічали та супроводжували гостя заступник голови Олександрівської селищної ради  Василь Скляренко,  староста села Розумівка та села Миколаївка Микола Христенко, настоятель Свято-Хрестовоздвиженської церкви Отець Михаіл та духовенство Олександрійської єпархії на чолі з єпископом Боголєпом.  В ході заходів щодо перебування посла на території Олександрівської селищної ради було проведено Богослужіння в церкві-усипальниці родини Раєвських та покладено квіти до поховання Миколи Миколайовича Равєського, яке знаходиться в сімейній усипальниці.  Посол відвідав музей історії села Розумівка, де ознайомився з експозицією та історією села.

На згадку про перебування, гості, спільно з лісовою охороною Бірківського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство»  висадили алею з десяти  берізок, які, в рамках програми Президента України «Зелена Країна» та всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»  надало лісогосподарське  підприємство.