Інформація

postheadericon ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ТРИМАЮТЬСЯ НА ДРУГІЙ СХОДИНЦІ ТРУДОВОГО СУПЕРНИЦТВА СЕРЕД ЛІСІВНИКІВ ОБЛАСТІ

У ході засідання колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося 2 листопада 2021 року під головуванням начальника Наталії Ревенко, підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року.

  При визначенні кращих держпідприємств у трудовому суперництві до уваги береться стан лісового господарства та лісових культур, рівень охорони та захисту лісів, стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.

За результатами  діяльності першу сходинку в трудовому суперництві зайняв Оникіївський лісгосп. Лісівники Олександрівського державного підприємства  - на  другій,  на третій   -  чорноліські колеги.

Стимулюючий приз до перемоги в наступному періоді – символічна черепаха – дістався лісівникам з Компаніївського держлісгоспу.