Інформація

postheadericon У ДЕКОРАТИВНИХ РОЗСАДНИКАХ ЛІСНИЦТВ ВИРОЩУЮТЬ РОСЛИНИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ

Олександрівське лісове господарство перебуває на повному фінансовому самозабезпеченні, і в сучасних умовах просто зобов’язане бути хорошим менеджером - аби забезпечити повноцінну роботу, шукати шляхи додаткових фінансових надходжень, а отримані кошти  направляти на  розвиток лісового  господарства, придбання техніки та удосконалення обладнання, виплату заробітної плати працівникам.

Позитивною, називає інженер лісових культур Микола Петренко, динаміку у справі вирощування та реалізації декоративного посадматеріалу. Рослини  вирощують  якісні, адаптовані до зовнішніх та грунтово-кліматичних умов, у широкому асортименті  та з урахуванням попиту споживачів. Та і реалізовують за прийнятною для покупця ціною. Вже цієї осені, станом на 05 листопада 2021 року, реалізовано 8704 шт. декоративного садивного матеріалу. З них: хвойних порід – 6092шт., листяних – 726шт., кущів – 1886шт. Загальна сума коштів від продажу становить 894584 гривень.  Лідером за кількістю реалізованого декору є  Бірківське  лісництво.

  Працівники лісництв надають клієнтам (серед яких чимало постійних!) вичерпну фахову інформацію стосовно посадки, догляду за рослинами. Особливо велику увагу цій справі надають у Бірківському, Олександрівському та Новомиргородському лісництвах. Там, для вдалого вирощування декоративних рослин, є всі передумови: технічне оснащення, хороший досвід, професійні та відповідальні колективи, і щире бажання працювати й отримувати відміні результати. Лісівники стараються бути справжніми господарями, роблять все професійно, фахово, з високою відповідальністю. Слід зазначити, що це стосується і створення лісових культур, і нових лісів, і інформаційно-просвітницької діяльності, технічного забезпечення лісокультурної роботи, естетичного оформлення садиб лісництв.