postheadericon ПЕРШЕ МІСЦЕ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

За підсумками господарсько-фінансової діяльності, здійсненої у першому кварталі нинішнього року, першість серед лісгоспів Кіровоградського  обласного управління лісового та мисливського господарства  зайняв колектив ДП „Олександрівський лісгосп”.

На другому місці – Оникіївський лісгосп. Третє місце посів Чорноліський лісгосп. Останній результат і стимулюючий приз до перемоги – черепаха – у Компаніївського лісгоспу. Ще одна відзнака також приїхала в Олександрівку. Подякою Голови Держлісагентства за багаторічну сумлінну працю в галузі, особистий внесок в забезпечення дотримання правил техніки безпеки і запобігання травматизму у лісогосподарському виробництві та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці нагороджено інженера з охорони праці ДП „Олександрівський лісгосп” Леоніда Мироненка.


За словами директора Олександрівського лісгоспу Олександра Синявського, їх перемога цілком заслужена, адже кожен підрозділ працював старанно і чітко слідував тенденції розширення та відновлення лісів. Так,   посадку лісових  культур здійснено на площі 120 гектарів,  на площі  41 гектара створено  нові ліси. На цю роботу витрачено 304,5 тисячі гривень власних коштів підприємства,  з них - більше 50 тисяч гривень для забезпечення своєчасного  догляду за лісовими культурами.

За три місяці підприємство на майже 55 гектарах провело  рубки  по формуванню та оздоровленню  лісів,  які  здійснюються з метою  збереження стійкості насаджень,  запобігання розвиткові  патологічних процесів у лісі, зменшення шкоди, що завдається шкідниками, хворобами, стихійними природними явищами та техногенними впливами.  На підприємстві проведено значну роботу по поліпшенню умов праці та  культури виробництва. Забезпечено  зростання обсягів  реалізованої продукції.

- Стабільними залишаються показники по  усіх фінансових виплатах. Лісгосп не має  боргів перед державою та  працівниками. Сплата поточних податків, обов’язкових платежів до державного бюджету та внески до  державних  цільових  фондів за І квартал   склали більше мільйона гривень, зазначив Олександр Синявський.