postheadericon ГОЛОВА ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА УКРАЇНИ ВАЛЕРІЙ ЧЕРНЯКОВ ПОБУВАВ І НА ОЛЕКСАНДРІВЩИНІ

Днями Голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков перебував з робочою поїздкою на Кіровоградщині.

 Метою візиту було ознайомлення із виробничою діяльністю лісівників області, спілкування із представниками трудових колективів та обговорення важливих проблемних питань лісової галузі регіону.

Під час перебування на Кіровоградщині Валерій Черняков ознайомився з роботою  й Олександрівського лісгоспу. Зокрема, на Олександрівщині Голова оглянув розсадник із вирощування декоративного посадкового матеріалу, відвідав дільницю з переробки деревини та завітав до садиби Бірківського лісництва.

У ході візиту відбулась також зустріч із трудовим колективом лісгоспу.
Під час діалогу лісівники Олександрівщини порушували низку актуальних виробничих питань, що потребують нагального вирішення на загальнодержавному рівні. 
Щодо спрощення процедури отримання земель під заліснення для лісогосподарських підприємств та отримання речових прав, очільник галузі відповів, що з цього приводу вестиметься діалог з представниками Держземагентства. 
Лісівники також порушували питання щодо виділення бюджетного фінансування на створення нових лісів та доглядів за ними. Ситуація, яка склалась, стає перепоною на шляху виконання основних заходів Державної програми «Ліси України».
В ході розмови йшла мова також про надання державній лісовій охороні статусу державних службовців. Лісівники обґрунтували першочергову необхідність розширення повноважень державної лісової охорони як правоохоронного органу для убезпечення виконання нею обов’язків по боротьбі з браконьєрами.