postheadericon У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ НА ОЛЕКСАНДРІВЩИНІ ПОСАДИЛИ МАЙЖЕ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ДУБІВ

У Міжнародний день лісів, який щорічно відзначається 21 березня, на Кіровоградщині стартувала цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках”, у ході якої на території Червоно-Нерубаївського лісництва було посаджено майже 4 тисячі сіянців дубу звичайного.

Начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко спочатку дала прес-конференцію, в ході якої анонсувала заходи, що відбуватимуться в області під час акції «Майбутнє лісу у твоїх руках, а потім разом з усіма присутніми брала участь у посадці молодих дубів.

«На нинішній рік лісогосподарські підприємства області запланували створити лісові насадження на площі 670 гектарів, з них захисних 150 гектарів, доповнити лісові культури на площі 900 гектарів, з них 440 гектарів захисних. Частину цих робіт вже виконано. Станом на 20 березня, створено лісів на площі 244 гектарів (на зрубах), доповнено – 100 гектарів, з них 38 гектарів нових лісів. І ця робота активно продовжується», - зазначила Наталія Ревенко у ході прес-конференції.

Садили деревця також голови Олександрівських районної державної адміністрації Ольга Борота та районної ради Микола Марфула, директор ДП «Олександрівський лісгосп» Іван Гапич, учні шкільного лісництва Підлісненської школи на чолі з головою обласної асоціації шкільних лісництв, директором школи Наталією Чабан, обласні журналісти та працівники лісництва.

Учасники акції впевнені, що дубочки обов’язково приймуться, адже кожен учасник акції працював у лісі з любов’ю і шаною до природи.  

Микола Петренко,

інженер лісових культур.