postheadericon НИЖНІЙ СКЛАД

Нижній склад– один з найважливіших виробничих об’єктів ДП „Олександрівський лісгосп”. Саме сюди доставляють деревину, яка йде на реалізацію, і саме звідси її транспортують замовникам. А також завжди є продажу колоті дрова.

 

Працює тут шість робітників – кранівники Юрій Юрійович Мазуренко та Роман Вікторович Жалдак, сторопольники Андрій Васильович Клименко, Анатолій Григорович Бараболя, Станіслав Анатолійович Колесник, Юрій Вікторович Мазуренко та Володимир Юрійович Мазуренко. Як бачите, троє Мазуренків, це рідня – батько і два сини. Тож в такому маленькому колективі народилася і своя династія.

 

 

 

 

 

 

 

А очолює цей чоловічий колектив, до речі, не перший рік, Людмила Олександрівна Ботвенко. Красива і мила жінка на робочому місці дуже відповідальна і вимоглива. Тому чоловіки під її керівництвом намагаються працювати старанно і сумлінно.

 

 

 

 

 

 

 

 

Купи дров, які чекають своєї відправки, кран, вантажні автомобілі... Та серед цієї, здавалося б, непривабливої картини, Людмила Олександрівна зуміла створити куточок природи, де на клумбах ростуть чорнобривці та інші квіти, калина притулилася до гарно оздобленого колодязя.

 

 

 

 

 

 

 

 

А у хвилини перепочинку робітники можуть зайти до побутової кімнати і подивитися телевізор, або у бесідці на свіжому повітрі обговорити останні новини.