postheadericon ПОДАРУНОК НАСТУПНИМ ПОКОЛІННЯМ

 

Історія закладання дендропарку на вїзді в Олександрівку зі сторони Знамянки бере свій початок з 2008 року. Саме тоді тут були посаджені перші дерева і кущі. У наступні роки площу, яка займає 0,5 гектарів, весною та восени доповнювали новими рослинами.

 

Минулої середи цьогорік, якраз у Міжнародний рік лісів, дендропарк також зібрав на своїй території  спеціалістів лісової галузі, представників місцевої влади та шанувальників природи. Участь у посадці берез та дубів взяли заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Захарченко, його заступник Наталія Ревенко та працівники управління, голова обласного Товариства лісівників Валентина Токарчук, працівники ДП «Олександрівський лісгосп», і зокрема Олександрівського лісництва, учні шкільного лісництва (десятикласники та одинадцятикласники) Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів разом з керівником Мариною Терещенко.

 

Виступаючи перед присутніми на урочистий частині, Іван Захарченко відзначив, що на сьогодні лісистість Кіровоградщини складає 7,2 відсотка, якщо нормативна 12 відсотків. Тому кожна сотка нових лісів це вагомий плюс лісорозведенню у краї.

Всі гості садили дерева і кущі з гарним настроєм. Олександр Невмержицький охоче розповів, що участь у подібній акції бере не вперше. А дерева, посаджені ним тут ще декілька років тому, добре прижилися і гордо тягнуться вверх. Завзято працювали й школярі – копали ямки, насипали туди чорнозем, садили деревця і поливали водою.

Результати нинішньої праці жителі Олександрівки побачать через декілька десятиріч. Це буде гарним подарунком наступним поколінням.