postheadericon БЕЗ ЯЛИНКИ НЕ ОБІЙТИСЯ

 

Йде до завершення листопад. А там, як завжди, швидко пролетить грудень і незабаром – Новий рік. Новорічне свято без ялинки важко уявити. І ми вже зараз будуємо плани, яку ялинку купимо, як її прикрасимо.

 

Минулого року ДП „Олександрівський лісгосп” реалізував біля 2000 штук новорічних красунь. Не менше, а, можливо, й більше підприємство планує продати нинішнього грудня.

Продаж розпочнеться вже у першій декаді грудня. Покупцям буде надано широкий асортимент сосонок, висотою від одного метра і вище. Бажаючі зможуть придбати ялинки навіть у горщечках. Відсвяткувавши Новий рік, вже навесні ці рослини можна буде спокійно висадити у грунт.

А от ціни на цьогорічні ялинки трішки зростуть, але вони будуть значно нижчі, ніж штрафи за самовільно зрубані. Тож раджу – побувати у будь-якому з лісництв підприємства і придбати таку ялинку, яка сподобається. До того ж, у сезон продажу діятимуть пункти продажу новорічних красунь біля Підлісного (на трасі Олександрівка-Кіровоград) та на кордоні Кіовоградської та Черкаської областей. Та й щочетверга та щонеділі бажаючі зможуть вибрати собі ялинку на ринку в Олександрівці. З приводу придбання новорічних ялинок телефонуйте 3-17-54 (відділ реалізації) або 3-17-41 (приймальня). Зичу всім гарного Нового року.

Віталій Терещенко, головний лісничий ДП „Олександрівський лісгосп”.