postheadericon СТАРИЙ РІК ПРОВЕЛИ, НОВИЙ – ЗУСТРІЛИ

 

Роблять відлік перші дні січня. Чим запам'ятався у робочих буднях минулий, 2011 рік. Чого очікувати від нинішнього, 2012? На ці два запитання наш кореспондент попросив коротко відповісти працівників ДП „Олександрівський лісгосп”.

 

Іван ГАПИЧ - лісничий Бірківського лісництва:

1. У лісництві створили розсадник декоративних рослин, площею 0,45 гектара. Вирощено майже 600 тисяч штук стандартного посадкового матеріалу, створено 61 гектар нових лісових площ, збудовано свердловину. Повністю оновлене приміщення контори – відремонтовано кабінети та фасад. На території – прокладено тротуар та встановлено бесідку.

2. Укорінити 20 тисяч штук живців декоративних рослин, виростити 700 тисяч стандартних сіянців рослин.

Виготовити та встановити інформаційно-просвітницькі аншлаги біля контори лісництва, провести озеленення території господарства лісництва.

Олексій УФІМЦЕВ - лісничий Олександрівського лісництва:

1. Провели реконструкцію даху контори, збудували нові теплиці і короби, звели огорожу лісорозсадника, благоустроїли територію.

2. А у планах на нинішній рік – закінчити зводити огорожу лісництва, провести внутрішній ремонт контори, облаштувати рекреаційний пункт біля лісництва.

Не забути й про гараж – пофарбувати двері, ворота. На нижньому складі – замінити огорожу, відремонтувати приміщення.

Володимир ФІАЛКОВСЬКИЙ - лісничий Червоно-Нерубаївського лісництва:

1. У минулому році велику увагу приділили будівництву – зведено рекреаційний пункт, провели капітальний ремонт магазину-амбару, звели приміщення для зберігання палива та інвентара, проклали водопровід, викопали колодязь, розпочали будівництво водонасосної станції, встановили 9 нових ( замість дерев'яних) залізобетонних стовпів. Біля контори висадили 160 кущів та засіяли газон, розчистили дерева дорогою до лісництва.

2. Плануємо закінчити будівництво водонасосної станції та допоміжного приміщення біля контори лісництва, капітально відремонтувати насіннєсховище, пофарбувати гаражі, звести теплицю для черенкування, обгородити лісорозсадник та облаштувати у ньому крапельний полив.

Анатолій ХРАПІЙЧУК - інженер лісового господарства:

1. Торік постійно проводили контроль за веденням рубок догляду і суцільних рубок, особливо додержувалися сортиментної структури на суцільних рубках. Зроблено всі відводи під рубки головного користування на 2012 та 2013 роки, під суцільні санітарні рубки на перше півріччя 2012 року. Освоєно нову програму матеріально-грошової оцінки та бусольної оцінки.

2. Цьогоріч почнемо робити всі відводи під рубки головного користування на 2014 рік, встановити програму матеріально-грошової оцінки та програму бусольної зйомки по всіх підрозділах лісгоспу.

Микола ПЕТРЕНКО - інженер лісових культур:

1. Торік збільшено кількість лісових культур І класу на 4 відсотка. Також аж на 160 відсотків збільшено кількість механізованих доглядів за лісовими культурами. Лісівники розпочали застосовувати агрегат РН-60 під час підготовки грунту до посадки. Почали застосовувати хімічні засоби та регулятори росту у догляді за рослинами.

2. У цьому році плануємо повністю перейти на механізовану посадку лісових культур, значно розширити шкільні відділення декоративних порід та постійно втілювати у виробництво нові технології та рекомендації науковців у вирощування майбутніх лісів.

Олександр ЧЕРКАС – інженер з охорони та захисту лісу:

1. Минулого року значно на території лісів підприємства зменшилась кількість пожеж та самовільних рубок у кожному лісництві.

2. Цього року триватимуть рейди з виявлення самовільних рубок та порушників полювання.

Леонід МИРОНЕНКО – інженер з охорони праці:

1. Працівники відповідних категорій забезпечені спецодягом, спецвзуттям та аптечками медичної допомоги. У зимовий час у всіх побутових приміщеннях дотримується тепловий режим. У конторі адміністрації влітку встановлено два кондиціонери.

2. Контролювати дотримання правил безпеки праці на всіх виробничих ділянках.