postheadericon ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В „АГРОЕКСПО-2017”

З 20 по 23 вересня у Кропивницькому на площі 100 тис. м² була розгорнута найбільша в Україні агропромислова виставка “AgroExpo-2017”. Продемонструвати новинки сільськогосподарської техніки у місто з’їхалися вітчизняні та світові виробники. Також була окрема локація з тваринами.

Цьогоріч на “AgroExpo-2017” представлені такі галузі як тваринництво та рослинництво, техніка та технології, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія та переробка відходів, лісове та присадибне господарство.

Також під час “AgroExpo-2017” вперше відкрилася виставка будівельних технологій та матеріалів “БудЕкспо”, куди представити свою продукцію приїхали 50 компаній. Сюди привезли різноманітну будівельну техніку, конструкції для капітального будівництва, фасади, покрівлі, ізоляцію та ін.

Участь в «АгроЕкспо» взяли і представники лісової галузі області. Зокрема, ДП «Олександрівський лісгосп” представив відвідувачам 12 порід екзотичних рослин, серед яких туя, ялівець, самшит. Варто зазначити, що вони користуються великою популярністю.