postheadericon ЮНІ ЛІСІВНИКИ ПОБУВАЛИ НА „АГРОЕКСПО-2017”

Як вже відомо, з 20 по 23 вересня у Кропивницькому на площі 100 тис. м² була розгорнута найбільша в Україні агропромислова виставка “AgroExpo-2017”. Продемонструвати новинки сільськогосподарської техніки у місто з’їхалися вітчизняні та світові виробники. Також була окрема локація з тваринами. Цьогоріч на “AgroExpo-2017” представлені такі галузі як тваринництво та рослинництво, техніка та технології, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія та переробка відходів, лісове та присадибне господарство.

Також під час “AgroExpo-2017” вперше відкрилася виставка будівельних технологій та матеріалів “БудЕкспо”, куди представити свою продукцію приїхали 50 компаній. Сюди привезли різноманітну будівельну техніку, конструкції для капітального будівництва, фасади, покрівлі, ізоляцію та ін.

Майже всі ці експозиції побачити, а також відвідати Покровсий ярмарок змогли учні шкільного лісництва Староосотської філії КЗ „Олександрівське НВО №2”. Ця поїздка –своєрідна нагорода дітям за гарну поведінку та старанну роботу у співпраці з лісівниками.