postheadericon ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ – СЕРЕД ПРИЗЕРІВ

На засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко обговорено підсумки господарсько-фінансової діяльності за дев’ять місяців року.


За підсумками трудового суперництва перше місце посів Оникіївський лісгосп, друге - Чорноліський лісгосп, третє - Олександрівський лісгосп. Стимулюючий приз до перемоги у наступному періоді – символічна черепаха – дістався Долинському лісгоспу.

За словами першого заступника начальника управління Олега Середюка, основні заплановані лісогосподарські заходи підприємства в зазначеному періоді виконали.

Лісові культури створено на площі 605 га, з них 137,9 га – нові ліси. Доповнення проведено на площі 605 га, у тому числі нові ліси 145 га. Догляд за культурами проведено на площі 6640 га,  у тому числі за новими лісами – 2 592 га.

У підвідомчих лісах виникло 10 випадків лісових пожеж на площі 6,65 га. Профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи виконано в повному обсязі.

Обсяг незаконних рубок у лісах підпорядкованих підприємств становив 317 куб. м. Сума завданої шкоди – 2530,7 тис. грн., відшкодовано 111,1 тис. грн. Під час рейдів у мисливських угіддях виявлено 56 порушника правил полювання.

Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 120,4 тис. кубометрів. Обсяг реалізації продукції зріс на 122 % до відповідного періоду минулого року і становив 174 млн. грн.

Підприємствами перероблено 10045 куб. м деревини. Випуск з кубометра пущеної в переробку деревини становив 3193 грн., що на 446 грн. більше, ніж у минулому році.

На 37% зросла середня заробітна плата і становить 11 715 грн. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено 74,3 млн. грн.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1,6 млн. грн. (що дорівнює 0,94 відсотка від реалізації лісопродукції). Забезпеченість працівників лісового господарства засобами індивідуального захисту становить сто відсотків.