postheadericon Порушили питання взаємодії щодо забезпечення охорони хвойних молодняків

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 5 грудня відбулась спільна нарада, на якій розглядалось питання охорони хвойних молодняків від незаконного вирубування в передноворічний період 2018 року. У нараді взяли участь перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Середюк, завідувач сектору лісового господарства Лариса Романська, головні лісничі та лісничі державних лісогосподарських підприємств, спеціалісти облуправління, старший інспектор УПД ГУНП в Кіровоградській області В. Баранов і державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища області Вікторія Коротченко.

Олег Середюк ознайомив присутніх з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА від 21.11.2016 р. № 581-р «Про комплекс заходів, повязаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2017 року» та з листом Держлісагентства України від 14.11.2017 р. № 08-15/9078-17 «Щодо посилення охорони хвойних насаджень від у різдвяно-новорічний період 2018 року». Також інформував представників Нацполіції та Держекоінспекції про те, що нинішнього року лісові господарства реалізовуватимуть ялинки із самоклейками, які дають можливість отримати інформацію про місце вирощування та реалізації новорічних дерев.

Присутні обговорили низку заходів для попередженя порушень законодавства й затвердили план проведення спільних рейдів з охорони хвойних молодняків.