postheadericon І лісівники об’єдналися у живий ланцюг Соборності

Героїчна і водночас трагічна історія нашої України. Українці завжди прагнули до волі і свободи, до об’єднання українських земель в єдину державу.   Справді історичною подією став Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі. Так український народ реалізував своє віковічне право   жити в єдиній соборній державі сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Сьогодні ця історична подія набуває особливого значення. Бо цілісність України під загрозою. Ми згуртувались у боротьбі за цілісність України, за непорушність наших кордонів, мир на нашій багатостраждальній землі.

І це ще раз яскраво продемонстрували жителі району у День Соборності, які взяли участь у святковій ході та урочистому мітингу з нагоди цього свята. Олександрівці пройшли у святковій колоні, прикрашеній національною символікою, з національними прапорами від районного будинку культури до пам’ятника Тарасу Шевченку. У колоні йшли дорослі і діти, керівники району, представники установ і організацій, підприємств району. Зокрема, участь у цих заходах взяли і парцівники ДП „Олександрівський лісгосп”.

На урочистому мітингу біля пам’ятника славному сину України, борцеві за її свободу лунали слова про важливість об’єднання всіх у боротьбі за цілісність України, про високий патріотизм і самопожертву героїв України. Звучали вірші та пісні про рідну Україну, в яких лейтмотивом був заклик єднатися в єдиній родині, шанувати рідного брата українця, бути патріотом української землі. Літературно-музичну композицію підготували працівники районного будинку культури.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, а на завершення, взявшись за руки, утворили “ланцюг Соборності”, символізуючи єдність і неподільність України.