postheadericon ВИХОВАНЦІВ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Адміністрація комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  інформує про те, що відповідно плану його роботи на нинішній рік, з метою пошуку інноваційних підходів до організації екологічної освіти школярів, широкого охоплення учнівської молоді науково-дослідницькою роботою з еколого-натуралістичного напрямку 21 лютого буде проведено обласний конкурс «Вчимося досліджувати та охороняти природу».

Запрошуємо до участі у вищезазначеному заході вихованців учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, які мають досвід підготовки  дослідницько–експериментальних робіт в галузі лісового господарства.

Варто зазначити, що під час проведення обласного зльоту команд учнівських лісництв   у цьому році захист науково-дослідницьких робіт  проводитись не буде. Бали отримані за захист  дослідницько–експериментальних робіт  під час проведення обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу» будуть враховуватись при визначені переможців обласного зльоту команд учнівських лісництв  цього річ.      Детальна інформація  за телефоном (022) 33-97-15.