postheadericon ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА

Щороку, в ці травневі дні, ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна,  низько вклоняємось та вшановуємо людей, які на своїх плечах несли весь тягар тих часів,  піднімали країну  з руїн.


На особливу увагу і підтримку  заслуговують ветерани, адже  їх з кожним днем стає все менше і менше… Серед колишніх працівників Олександрівського лісгоспу залишився лише один ветеран - Стрілець Василь Федорович.

Традиційно , напередодні Дня Перемоги, лісівники  відвідують  його за місцем проживання.  І цей рік не став виключенням:   голова  первинної профспілкової організації В.Вдовиченко  завітала до бувшого лісника Бірківського лісництва, поспілкувалась з ним, поцікавилась його проблемами та від імені всього трудового колективу державного підприємства   привітала з Днем пам»яті та примирення , Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  а також вручила подарунки та грошову допомогу.

В свою чергу, ветеран  щиро подякував за увагу та  зі сльозами на очах  ділився спогадами про життя тих важких  повоєнних років.