postheadericon ОЛЕКСАНДРІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРАЦЮЮТЬ В БЕЗПЕЧНИХ УМОВАХ

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства оголосили підсумки обласного галузевого конкурсу, проведеного в рамках Міжнародного дня охорони праці.

За його результатами серед переможців у номінації «Кращий працівник»  - Володимир Постригань, водій автотранспортних засобів Олександрівського лісництва ДП «Олександрівський ЛГ».

У номінації «Кращий підрозділ в лісокультурному виробництві» перемогу здобула лісокультурна бригада Бірківського лісництва ДП «Олександрівський лісгосп».

Перше місце в номінації «Краща дільниця переробки деревини» другу сходинку посіла бригада деревообробної дільниці Бірківського лісництва ДП «Олександрівський ЛГ». Переможцям конкурсу вручили відзнаки й цінні подарунки.

Роботі з питань охорони праці, техніки безпеки та протипожежної безпеки у державних лісогосподарських підприємствах області приділяється значна увага, зазначає  начальник управління Наталія Ревенко. За перший квартал 2018 року на фінансування заходів з охорони праці витрачено 539 тис. грн., або 674 грн. на одного працюючого. За рахунок цих коштів забезпечено членів трудових колективів спецодягом та засобами індивідуального захисту, здійснено навчання з питань охорони праці та електробезпеки, проведено роботи по захисту працівників підприємств від уражень електричним струмом, а також поліпшено стан побутових приміщень на виробництві.