postheadericon На гостини - до лісівників

До Олександрівського лісгоспу на екскурсію завітали вихованці  Несватківської школи,  які відпочивають у пришкільному таборі «Веселкове літо».

Змістовну екскурсію дітям провели  працівники  державної лісової охорони підприємства. Розповіли про  структуру насаджень, об’єкти природо-заповідного фонду,  флору та фауну місцевості.

Юні гості  милувались  видами в парку декоративних рослин,  побували в теплиці, у  цеху переробки деревини та  розсаднику  Бірківського лісництва.  Продемонстрували лісівники і систему відеонагляду за  лісовими масивами, а також техніку та пристрої на випадок гасіння лісової пожежі.

Допитливі юні відвідувачі наперебій засипали лісову охорону запитаннями: скільки  років треба чекати, щоб  дерева з крихітних сіянців стали такими великими?  Як хворіє  ліс і хто його лікує?  І не приховували свого щирого здивування тим, скільки, виявляється, людей різних професій працюють у лісовому господарстві і як багато ці люди докладають зусиль, щоб зберігалась й примножувалась зелена окраса землі.