postheadericon І ЛІСІВНИКИ ІВАНА КУПАЙЛА СВЯТКУВАЛИ НА РІЧЦІ

Раніше  в Олександрівці свято Івана Купайла на березі Тясмина відзначалося щорічно. В останні роки цю ініціативу перехопила Бовтишка. Але цьогоріч, як зазначила, виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Ольга Борота, вирішили традицію у райцентрі відновити.

І хоча прогнози синоптиків аж ніяк минулої  п’ятниці не передбачали зливи, але вона якраз о 19-й, коли повинне було початися святкування, накрила селище. Тож і Ользі Бороті, і секретарю селищної ради Юрію Вороніну, і помічнику-консультанту народного депутата України Олеся Довгого Катерині Бондаренко, які вітали односельців з святом, довелося виступати під дощем. А хор «Тясмин» виконав лише одну пісню і утворилася стіна з дощу. Тому й спішно запалили дідуха…

На жаль,   через погодні умови багатьом довелося повернутися додому. Сонце вийшло десь через годину. Відразу не забарилися й дві веселки. Найстійкіші, які перечекали  зливу в автомобілях, святкування все ж продовжили. Серед них були і працівники ДП «Олександрівський лісгосп».

Лунали пісні, дітвора купалася у річці, а дівчата, звичайно ж, пустили вінки на воду…