postheadericon У ПІДЛІСНОМУ ЗБИРАЛАСЯ РАЗОМ ДРУЖНА ЛІСОВА РОДИНА…

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу, який відзначатиметься у неділю, пройшли у понеділок у Червоно-Нерубаївському лісництві ДП «Олександрівський лісгосп».

На святкування на великій галявині під крислатим дубом зібралися представники всіх чотирьох лісництв – Червоно-Нерубаївського, Олександрівського, Бірківського та Новомиргородського, учні шкільних лісництв з Підлісного, Старої Осоти та Бірок, вихованці КЗ «Староосотський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій, аматори сцени з Підлісного та Олександрівки. На жаль, всі, хто там був присутній, не вмістилися на загальне фото. Та це дрібниці, головне, що  об’єднує і лісівників, і школярів, і артистів  – любов і повага до лісу. Це вони й підтверджували.

З професійним святом їх привітали директор ДП «Олександрівський лісгосп» Іван Гапич, керівники району Ольга Борота та Григорій Гончаренко, Підлісненський сільський голова Сергій Кармазенко. Вони вручили грамоти та подяки кращим працівникам підприємства. Крім щирих привітань та  побажань звучали  пісні, вірші та гумор.

Для учнів лісівники організували виставки власних робіт (вишивки та бісероплетіння) та фотографій із життя лісгоспу, екскурсію на нових плантаціях, майстер-клас з виготовлення годівниць, конкурс «Вгадай дерево», вікторину «Ліс – легені природи». А за перемогу у конкурсі та вікторині учні одержували солодкі подарунки.

І зрозуміло було, що зібралися тут однодумці, для яких лісові простори не просто трудові будні, а все життя, для декого ж – майбутня професія.