postheadericon Привітання Голови товариства лісівників ЮРІЯ МАРЧУКА

У переддень свята – Дня працівника лісу, у непростій ситуації і економічній, і політичній для країни хочу привітати усіх лісівників з професійним святом.  
Ліс – не лише унікальний і безцінний дарунок природи, окраса рідної землі, а й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності. А професія лісівників потребує не лише знань, відданості роботі, а ще й усвідомлення відповідальності перед поколіннями, які житимуть після нас, бо від того, наскільки професійно і віддано ви ставитеся до роботи, залежить, яким буде ліс, природа через століття. Ви працюєте для дітей і онуків. 
Лісівники, незалежно від того, чи платять їм регулярно зарплату на Поліссі чи в Карпатах, чи працюють без бюджетної підтримки на Півдні і Сході України, вони роблять свою справу – створюють нові ліси, доглядають за ними, захищають від шкідників і рятують від пожеж. Надважливу справу роблять лісівники, які живуть і працюють у зоні бойових дій у Донецькій і Луганській областях. Сотні наших працівників брали участь в АТО, багато хто і сьогодні там боронить нашу землю, а тисячі працівників лісового господарства щоденно працюють в лісі в дощ і в сніг, в спеку і в холод. Дякую справжнім патріотам українського лісу - працівникам лісового господарства за повсякденну, нелегку роботу. 
Щиро вітаю зі святом. Бажаю вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра і достатку! 
Ліс росте 100 років. За цей час змінюються уряди, парламенти, президенти…. А ліс буде рости і працівники лісового господарства були, є і будуть працювати задля майбутніх поколінь.

З повагою
Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук.