postheadericon Ветерану лісової галузі Василю Стрільцю виповнилось 90 років

18 вересня свій поважний ювілей відзначила непересічна людина, яка є прикладом для нинішнього і наступних поколінь працівників лісового господарства. Відданому служителю олександрівських лісів Василю Стрільцю – 90 років!

Для Василя Федоровича лісівнича справа стала справою всього життя, адже 54 роки віддав служінню лісу. З 1961 року працював лісником у Червоно-Нерубаївському лісництві тоді ще Чорноліського лісгоспу. А коли у 1989 році утворився Олександрівський лісгосп, працював лісником в Олександрівському та Бірківському лісництвах. Був дбайливим господарем у довіреному лісовому обході.

Згадують Василя Федоровича як працьовитого, вимогливого і відповідального працівника. Водночас жартівливу, дотепну людину. Вмів завзято працювати і весело відпочивати. Знав, коли і кому підкинути жартівливе слівце, не боявся і правду врізати. Одним словом, кажуть – толковий чоловік. Його вірність роботі оцінена численними грамотами і подяками. У 2005 році вийшов на заслужений відпочинок.

У свій поважний вік Василь Федорович переймається долею Олександрівського лісгоспу, переживає за майбутнє галузі. Телефонує у Бірківське лісництво, із цікавістю допитується новини, ділиться спогадами про свої трудові будні. Має на диво гарну пам'ять, пам’ятає прізвища всіх, з ким працював. Тож не лише приймає, а й передає добрі слова побажань і настанови колишнім колегам та молодшій зміні. Завжди радий гостям – лісівникам, а вони зі словами вдячності та великої шани не забувають свого ветерана.

Василя Федоровича у день його народження привітали від імені колег інспектор з кадрів Любов Березенко й лісничий Андрій Літвін. Приймаючи квіти та озираючись на прожиті роки, ювіляр не втрачав оптимізму і висловлював надію на те, що всі негаразди переживуться й лісова галузь продовжить і далі розвиватися.

Валентина Вдовиченко,

голова профкому ДП "Олександрівський лісгосп"