postheadericon НАШ РАЙОН БУВ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ

IV з’їзд лісівників України пройшов у Київі 25 вересня. Серед його делегатів були директор ДП «Олександрівський лісгосп» Іван Гапич та лісничий Червоно-Нерубаївського лісництва Олександр Чернобай, серед запрошених – голова районної державної адміністрації Ольга Борота.

За всю історію незалежної України з'їзд широкої лісівничої громадськості скликався тричі. Це відбувалося в умовах, коли перед лісовою галуззю поставали серйозні проблеми і питання вибору подальших шляхів розвитку, що ми бачимо і зараз: у законодавчих змінах посилюють податковий тиск на лісове господарство; нависла загроза щодо передачі лісів у концесію; відсутнє фінансування для лісів Півдня і Сходу; штучне формування в суспільстві негативної думки про роботу лісівників.

Головною метою скликання IV з’їду лісівників України було опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду. 

Рішення IV з’їзд лісівників України повинні стати поворотним етапом відродження українського лісівництва, поштовхом до подальшого сталого розвитку лісової галузі країни.