postheadericon У парламентському екологічному Комітету обговорили питання мисливства

Держлісагентство посилить залучення громадськості до проведення обліку чисельності тварин. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час круглого столу у Верховній Раді України, який відбувся 14 лютого.

Детальніше...

postheadericon Рекреаційні пункти – запорука приємного відпочинку!

Охорона та захист лісів є пріоритетним напрямком роботи лісівників ДП «Олександрівський лісгосп». Одним із способів досягнення цього є спорудження нових та оновлення існуючих рекреаційних пунктів у зелених масивах. Зрозуміло, що ці зони покликані забезпечити всім охочим безпечний, зручний та затишний відпочинок у лісі.

Детальніше...

postheadericon 12 лютого в Кропивницькому відбулась 8-ма позачергова конференція Кіровоградського обласного Товариства лісівників

Делегати первинної організації Товариства лісівників ДП «Олександрівський лісгосп» взяли участь у роботі восьмої позачергової конференції.

Детальніше...

postheadericon Наочна агітація – важливий напрямок інформування населення

Працівники ДП «Олександрівське лісове господарство» постійно займаються оновленням та встановленням нових стендів наглядної агітації на території лісових насаджень. Тематика агітації – профілактика пожеж, недопущення створення стихійних смітників, настанови мисливцям у лісі.

Детальніше...