postheadericon Здійснено чергові рейди лісовими масивами

Цими вихідними на території лісового фонду ДП "Оникіївське лісове господарство " відбулися чергові рейди лісовими масивами. Лісівниками Новомиргородського лісництва спільно із співробітниками ДСНС було проведено рейдову роботу на околицях м. Новомиргород та с. Пурпурівка, що межують з лісовими насадженнями.

Детальніше...

postheadericon Охорона праці на першому місці

Державне підприємство «Оникіївське лісове господарство»  приділяє першочергову увагу умовам  праці своїх працівників. Лісгоспом постійно  здійснються заходи,  щоб умови праці відповідали сучасним вимогам і на робочих місяцях було зведено до мінімуму можливість впливу шкідливих факторів.

Детальніше...

postheadericon Були проведені чергові рейди лісовими масивами

Для забезпечення контролю за станом пожежної безпеки у лісах та екосистемах цими вихідними лісовою охороною Олександрівського лісництва ДП "Оникіївське лісове господарство" спільно з представниками ДСНС та поліції було проведено профілактичні рейди лісових масивів на околицях смт. Олександрівка та с. Нова Осота.

Детальніше...

postheadericon Прийняли участь в онлайн-зустрічі.

Практика

postheadericon Прийняли участь у колегії

Директор Оникіївського лісгоспу Сергій Слюсаров, разом з головними спеціалістами прийняв участь у засіданні колегії, що відбулась в  залі засідань під головуванням начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко у якій прияли участь спеціалісти управління та представники  лісогосподарських підприємств області.

Детальніше...

postheadericon Відмічені за працю.

У всіх лісогосподарських підприємствах області є такі працівники, які з  нагоди Дня Української державності отримали заслужені нагородження.

Детальніше...

postheadericon Лісівниками було проведено чергові рейди лісових масивів

Не покладаючись на відповідальність деяких громадян, лісівниками ДП "Оникіївське лісове господарство" регулярно проводяться рейди по по виявленню порушників лісового законодавства

Детальніше...

postheadericon Дні народження серпень 2022 року.


postheadericon Проведено технічну раду лісгоспу.

22 липня 2022 року у залі засідань ДП «Оникіївський лісгосп» відбулася технічна рада, на яку були запрошені головні спеціалісти лісгоспу, лісничі та старші майстри лісу.

Детальніше...

postheadericon Рейди – це ефективно!

Працівники лісової охорони Тишківського лісництва добре розуміють, що пожежу краще попередити ніж гасити!

Детальніше...

postheadericon Ручний догляд за лісовими культурами

Основна мета доглядів за  лісовими культурами - створення сприятливих  умов для їх  росту, усунення  негативного впливу трав´яної  рослинності  та  порослі малоцінних  порід.

Детальніше...