postheadericon Проведено технічну раду лісгоспу.

В ДП «Оникіївське лісове господарство» проведено технічну раду лісгоспу під головування головного лісничого Людмили Поркуян, на яку були запрошені головні спеціалісти, механік, лісничі та помічники лісничих.

 Про проведення лісокультурної компанії за  весняний період  2022 року проінформував інженер лісових культур Микола Петренко і повідомив, що лісгоспом  створено 70,7 га лісових  культур  при  весняному  плані 67,0га.  з  них  20 га  захисні  насадження.  Виконано  план  весняної  посадки  на 108 %.  Проведено  доповнення  лісових  культур  минулих  років створення  на  площі 129,0га з  них  50,9 га захисні  насадження. План року 210га  виконано  на 61,0%,   весни  на 143%.

Створено ПНЯ   на  площі  6,1га  при  плані  5,5га.  Висаджено  80,0т.шт сіянців  сосни кримської.

Висіяно  лісового  насіння   в  розсадниках  на  площі 0,51га   та   108м2   коробів. Лісництва виконали  поставлені  завдання.

Проводиться  технічне  приймання лісокультурних  робіт. Розпочато проведення  доглядів  за  лісовими  культурами, плантаціями, розсадником.  Проведено обробіток  посівів сосни від  хвороб.   Залишилось  висіяти насіння  акації  білої  (Тишківське,  Олександрівське, Новомиргородське л-ва). Наразі  здійснюються догляди  в  розсадниках, за лісовими культурами на всіх категоріях площ та плантаціях.

Про проведення  весняної ревізії обходів доповів інженер з охорони та захисту лісу Дмитро Борота. Основною метою ревізії є перевірка майстрів лісу на предмет збереження лісів і майна, яке знаходиться під їх охороною, здійснення ними комплексу лісогосподарських та лісоохоронних заходів, відповідно до встановлених вимог.

За ревізійний період з 01.12.2021 року по 01.05.2022 року на підприємстві було проведено 47 планових, 25 поточних, 22 позапланових та 14 контрольних ревізій.

Ревізіями встановлено, що обходи на лісництвах знаходяться в задовільному стані, розкрадання чи пошкодження майна, що закріплене за матеріально-відповідальними особами не виявлено, а всі недоліки, що були виявлені є незначними і мають бути виправлені в місячний термін.

Було звернено увагу на посиленні роботи лісової охорони щодо охорони та захисту лісу від самовільних рубок та дотримання правил пожежної безпеки.

  Крім того були розглянуті інші виробничі питання, а саме про використання лісових ресурсів, роботу автотранспортної техніки, організацію документообігу  в умовах воєнного часу та розгляд новоприйнятих законодавчих актів.Прес-служба

Оникіївського лісгоспу