postheadericon На стежках «оселились» нові експонати

Воєнний час, минулорічні карантинні обмеження, вже не один рік поспіль на території центральної садиби лісгоспу, а саме дендрологічного саду ім. Єрмолаєва, «Лісових та мисливських стежин», скверу і декоративно-тепличного господарства  лісгосп не приймає відвідувачів. Та цей фактор не дав послаблення щодо оздоблення «Лісових стежин»…

Всі лісництва провели прибирання та оновлення. І тепер тут «оселились» нові експонати. Біля куточку Новоукраїнського лісництва зустрічає славетний козак. «Лисиця-систриця» прижилась біля Оникіївського кордону. Нові оздоблені шпаківні біля Тишківського куточку. Та взагалі, треба уважно ходити по лісі, бо поміж дерев можна зустрітися і з собакою, і з совою та навіть із папугою.

За підсумками огляду оновлених куточків лісництв визначили і переможців. Перше місце між собою поділили Тишківське та Новоукраїнське лісництва. Крім того, прийнято рішення до професійного свята Дня працівника лісу, вже оглянути новостворені куточки прийняти лісництв.

Сподіваємось, що скоро все минеться як страшний сон і  всі охочі знову зможуть приїхати до нас на екскурсію, а нововстановлені експонати прийдуться до душі відвідувачам.

  

 Прес-служба

Оникіївського лісгоспу