postheadericon Вітаємо з ювілеєм

08 липня, в такий прекрасний літній день, святкує 40-річчя головний бухгалтер Оникіївського лісгоспу, Тихончук Олена Ростиславівна. З цієї нагоди велика лісівнича родина сердечно вітає іменинницю та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.

В липні 2001 року, після  закінчення Березнівського лісового коледжу, Олена приїхала на Кіровоградщину, саме тоді і розпочався трудовий шлях в Оникіївському лісгоспі. Тут без перебільшення можна сказати, що іменинниця самовіддано працює  вже понад 20 років. Спочатку була призначена бухгалтером лісгоспу, з 2002 року працювала на посаді бухгалтера Оникіївського лісництва, де і отримала найбільш цінний досвід із першочергової ланки лісового обліку, а з листопада 2005 року Олена Рослиставівна працює головний бухгалтером.

Посада головного бухгалтера є дуже відповідальною та важливою, вимагає глибоких знань, уважності та дисциплінованості. Олена Ростиславівна – компетентний, грамотний і вправний фахівець із великим досвідом роботи. Вона володіє необхідними знаннями усіх тонкощів бухгалтерського,  податкового та фінансового обліку,  йде в ногу з часом, постійно поповнює свої знання та передає їх підлеглим. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед співробітників. До неї постійно звертаються за консультаціями  колеги зі інших лісогосподарських підприємств. Плідно співпрацює з органами Державної податкової інспекції, Пенсійним фондом, Фондом соціального страхування. Оникіївські лісівники впевнені, що високий професіоналізм головного бухгалтера допомагає колективу якомога краще виконувати завдання, досягати високих показників економічної діяльності нашого підприємтсва.

Сьогодні, у день Вашого ювілею, колектив Оникіївського лісгоспу висловлює щиру вдячність за багаторічну роботу, вкладені зусилля у спільну мету – розвиток лісового господарства, примноження природних багатств України. Від усієї душі бажаємо мирного неба над головою, нехай все задумане вдається, удача супроводжує в усіх починаннях. Нехай людська вдячність за неоціненний Ваш внесок у лісогосподарську галузь буде найвищою нагородою за невтомну працю.


З повагою трудовий колектив ДП «Ониківський лісгосп».