postheadericon ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

18 липня святкує 60-річний ювілей майстер лісу Торговицького лісництва ДП «Оникіївського лісгоспу» Осадчук Олександр Дмитрович.

Народився ювіляр у с. Підвисоке на Кіровоградщині.  У 1983 році після закінчення строкової служби в армії, ювіляр поступив до Лубенського лісного технікуму, а по закінченню навчання, у 1986 року, пішов здобувати практичний лісівничий досвід у Лубенське військове лісництво. У 1992 році іменинник повернувся на Кіровоградщину, де почав працювати лісником Торговицького лісництва, де і по сьогоднішній день працює.

Роботу Олександр Дмитрович знає, любить, нею живе. Сьогодні площа лісового обходу Олександра Дмитровича становить 1060 га лісового масиву, і є одним з найбільших, серед Торговицького лісництва. Унікальним є те, що лісові масиви знаходяться на території двох адміністративних областей України, це Кіровоградська та Черкаська області, що значно ускладнює щоденну роботу по охороні та захисту лісу та своєчасне проведення всіх лісогосподарських заходів, але ювіляр успішно справляється із покладеними на нього обов»язками.

87 % га, цієї площі входять до складу природо-заповідного фонду нашої країни. Саме урочище Зеле́на Бра́ма — ландшафтний заказник місцевого значення, який має глибоку історико-культурну цінність. Тому сьогодні,  пріоритетом для  ювіляра, є зберження всіх природних комплексів, у довіреному йому лісовому масиві, з метою збереження природної різноманітності ландшафту, тваринного та рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу. Цю працю можна вважати працею на результат для майбутніх поколінь.

Лісівнича родина сердечно вітає іменинника зі світлою ювілейною датою, висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю. Бажаємо настання як найшвидшого миру, активного довголіття,  удачі, оптимізму, стабільності та достатку, здоровя, наснаги, добра і любові Вам, Олександре Дмитровичу!