postheadericon Прийняли участь у колегії

Директор Оникіївського лісгоспу Сергій Слюсаров, разом з головними спеціалістами прийняв участь у засіданні колегії, що відбулась в  залі засідань під головуванням начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко у якій прияли участь спеціалісти управління та представники  лісогосподарських підприємств області.

Перший заступник начальника управління – головний лісничий Олег Середюк проінформував, що державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів. Крім того заслухали інформацію заступника начальника Кваші Олександра щодо використання лісових ресурсів

Про стан виконавської дисципліни та правової роботи у державних лісогосподарських підприємствах інформувала головний спеціаліст – юрисконсульт Тетяна Коваленко.

Наприкінці колег Наталія Ревенко звернула увагу лісгоспів на дотриманні працівниками правил безпеки під час повітряних тривог. Державній лісовій охороні доручено продовжувати здійснювати посилений контроль щодо запобіганню пожежам у лісах та незаконним рубкам.

 Прес-служба

Оникіївського лісгоспу