postheadericon Механізовані догляди агрегатом МКЛ-1,5Д

Догляд  за  лісовими культурами завжди був  одним  із витратних і трудоємких  заходів.  Для  зменшення  ручної  праці  Тишківське  лісництво  придбало  два  роки тому навісний  мульчувач  лісний МКЛ-1,5Д, який  успішно  працює  на доглядах. 

Детальніше...

postheadericon Профілактичні рейди – ефективні заходи попередження лісових пожеж

Маючи інформацію про високий рівень природної пожежної небезпеки, лісова охорона Тишківського лісництва, разом з представниками Новоархангельської 31-Державної пожежної рятувальної частини та співробітниками Новоархангельського РВ національної поліції України в Кіровоградській області, здійснили профілактичні рейди з метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Детальніше...

postheadericon Догляд за молодими насадженнями

Щоб створити якісний та здоровий  ліс  потрібно багато  років кропіткої праці.  Замало  посадити  ліс.  Впродовж  майже   семи  років  лісівники дбають про молоді  насадження,  створюють  сприятливі   умови  для  їх  росту  та  розвитку,  знищують  бур´яни  та поросль  малоцінних  порід.

Детальніше...

postheadericon Шахраї

Останнім часом на території діяльності ДП «Оникіївське лісове господарство» активізувалися шахраї, тому лісівники нашого підприємства просять вас бути пильними.

Схема шахрайства заключається у тому, що нечесні ділки прикриваючись назвою ДП «Оникіївський лісгосп» або ДП «Олександрівський лісгосп» розміщують оголошення про продаж дров та пиломатеріалів за цінами, що нижчі за ринкові на таких сайтах як OLX.ua, Facebook.com тощо. Після цього у людей, що потрапили на гачок, просять здійснити передоплату доставки лісопродукції чи повну  її вартісь. Зрозуміло, що після сплати коштів ви не дочекаєтесь ані товару, ані грошей, що були заплачені.

Саме тому лісівники ДП «Оникіївське лісове господарство» просять вас проявляти уважність та пам’ятати, що наше підприємство не розміщує оголошення про продаж продукції в соціальних мережах та торгових площадках накшталт OLX.ua.


postheadericon Підсумки обласного галузевого конкурсу.

В Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства оголосили результати підсумків обласного галузевого конкурсу, який проходив у рамках Міжнародного дня охорони праці.

Детальніше...

postheadericon Прийняли участь у колегії

Директор Оникіївського лісгоспу Сергій Слюсаров, разом з головними спеціалістами прийняв участь у засіданні колегії, що відбулась в  залі засідань під головуванням начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко у якій прияли участь спеціалісти управління та представники  лісогосподарських підприємств області.

Детальніше...

postheadericon В ДП «Оникіївськи лісгосп» закінчились лісопатологічні обстеження.

Дані обстеження проводились Державним спеціалізованим лісозахисним підприємством «Херсонлісозахист». Основною метою було виявлення хворих та ослаблених насаджень, що потребують заходів з поліпшення санітарного стану, оцінка їх санітарного та лісопатологічного стану, а також нагляд за виникненням і поширенням хвороб і шкідників лісів з поліпшення санітарного стану. За результатами обстеження було визначено ділянки в обсязі 545 гектар, що потребують даних заходів.

Детальніше...

postheadericon Лісопатологічні обстеження в ДП «Оникіївське лісове господарство»

Сьогодні на території ДП «Оникіївське лісове господарство» розпочалося лісопатологічне обстеження насаджень, що потребують заходів з поліпшення санітарного стану. Зараз  у лісгоспі його здійснює державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Херсонлісозахист».

Детальніше...

postheadericon Заходи до Всесвітнього дні довкілля.

В такі важкі часи для країни Оникіївські лісівники долучились до проведення ознайомчих заходів присвячених Всесвітньому дня довкілля. Саме тому напередодні цього дня, зустрілись з малечою, яким провели екскурсію територією лісогосподарського підприємства.

Детальніше...

postheadericon Вітаємо наше майбутнє!!!

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти — це наше майбутнє, і привітати юний цвіт нації зі святом!

Детальніше...

postheadericon Дні народження Червень

Дні народження